Hurtownia klimatyzacji i wentylacji

Dołącz do nas na Facebooku i Instagramie – śledź nowości z Hurtowni klimatyzacji i wentylacji!

Klienci Klima-Hurt!

Jako pracownicy Klima-Hurt, z radością informujemy Was, że staliśmy się aktywni na dwóch najpopularniejszych portalach społecznościowych – Facebooku i Instagramie! Chcemy, abyście byli z nami na bieżąco, dlatego zachęcamy Was do obserwowania naszych profili na tych platformach, abyście nie przegapili żadnych nowości z naszej hurtowni.

Wspólnie tworzymy społeczność z pasją do klimatyzacji i wentylacji, a nasze media społecznościowe są miejscem, gdzie możemy dzielić się z Wami naszym doświadczeniem, nowościami w branży oraz ciekawostkami dotyczącymi efektywnych rozwiązań wentylacyjnych.

Dlaczego warto nas śledzić na Facebooku i Instagramie?

  1. Nowości Produktowe: Będziemy Was informować o najnowszych produktach w naszym asortymencie, w tym najwyższej jakości systemach klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

  2. Porady od Ekspertów: Nasz zespół ekspertów podzieli się z Wami cennymi poradami i wskazówkami dotyczącymi wyboru odpowiednich rozwiązań dla Waszych projektów.

  3. Zdjęcia i Filmy: Będziemy relacjonować na bieżąco o tym co dzieje się w naszych hurtowniach klimatyzacji i wentylacji w Toruniu i w Bydgoszczy.

  4. Produkcja: Obserwując nas macie możliwość poznać bliżej naszą produkcję kanałów i elementów wentylacyjnych.

Zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności online! Obserwuj nas na Facebooku i śledź nas na Instagramie, aby być z nami na każdym kroku. Dziękujemy za zaufanie i wspólną pasję do klimatyzacji i wentylacji!

Pozdrawiamy

Zespół Klima-Hurt

Hurtownia klimatyzacji i wentylacji